Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Benan Bilek ile Biz Bize Kız Muhabeti

Benan Bilek ile Biz Bize Kız Muhabeti

Tarih: 06 Mart 2018 – Salı

Yer: Podyum Davet – Mercan Salon

Kokteyl: 19.30

Gösteri: 20.00-23.00

Rezervasyon: 0 532 377 89 66

Benan Bilek ile Biz Bize Kız Muhabeti

 

Benan Bilek ile Biz Bize Kız Muhabeti

Yeşim Tekstil ve Uludağ Soroptimist Kulübü’nün ortak projesi olan Kelebeğin Dünyası, Dünya Kadınlar Günü’nde,

“Biz Bize Kız Muhabeti” ile Türkiye’de izleyicisi sadece kadınlar olan tek stand-up programında Benan Bilek’le buluşuyor. Bu organizasyona katılarak hem sıra dışı bir zaman geçirin hem de kadın istihdamına katkı sağlayın.

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı