Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv

Batıkan Tanrıkulu Bursa konseri

Batıkan Tanrıkulu Bursa konseri

Tarih: 07 Aralık 2018 – Cuma

Yer: Danza Görükle Trio

Saat:  22:30 Kapı açılış

Bilet fiyatları: Tam: 38,5 TL,    Öğrenci: 22 TL

  • “Fiyata bir içecek dahildir”

BİLET AL

Batıkan Tanrıkulu Bursa konseri
Batıkan Tanrıkulu Bursa konseri

Bu sezon Dusk / Russell / Madeo gibi Çeşme’de ki mekanlarda, göstermiş olduğu performanslar ile ön plana çıkan @batikantanrikulu 7 Aralık Cuma günü @danzabursaofficial kabininde sizlerle.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı