Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel

Barışı Geleceğe Taşıyoruz Söyleşisi

Altan Öymen ve Emre Kongar

Barışı Geleceğe Taşıyoruz Söyleşisi

Yer: Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezi

Tarih: 7 Ekim 2018 – Pazar

Saat: 20:30

Bilet Fiyatları: Ücretsiz

Facebook

Barışı Geleceğe Taşıyoruz Söyleşisi

Barışı Geleceğe Taşıyoruz Söyleşisi
Mudanya Mütarekesi Kutlamaları, bu yıl “Barış mührünü gururla geleceğe taşıyoruz” başlığıyla düzenleniyor. Bu kapsamda iki değerli yazar ALTAN ÖYMEN ve EMRE KONGAR ile “Barışı geleceğe taşıyoruz” söyleşisi 7 Ekim Pazar günü, 20.30’da Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı