Barbershop ve Acapella Bursa konseri 

Barbershop ve Acapella Bursa konseri 

Tarih: 01 Mart 2020 – Pazar

Saat: 18:00 

Yer: Nilüfer Sahnesi

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 45.00 TL
2. Kategori – 34.00 TL
Barbershop ve Acapella Bursa konseri 
Barbershop ve Acapella Bursa konseri

ETKİNLİK AÇIKLAMASI:

Barbershop İstanbul, 1 Mart’ta Nilüfer Sahnesi’nde…

“Kaan Bayır, Erdinç Hasılcıoğulları, Onur Zorluuysal ve Enis Turhan’dan oluşan Barbershop İstanbul, 2013 yılında klasik ve modern barbershop tarzı a capella müziğini icra etmek amacıyla kuruldu. Türkiye’nin barbershop tarzı ilk vokal kuarteti olarak bu alanda öncülüğü üstlendi. Koro müzisyenliği deneyimii 10 ile 23 yıl arası değişen koro şarkıcılarından oluşan kuartet, kökleri ABD’ye dayanan müziğin dünyadaki en büyük topluluğu olan Barbershop Harmony Society’nin Türkiye’deki ilk üyesi oldu.

Kuartet, kuruluşunun ilk 3 yılında Chuck Hunter koçluğunda çalışarak icra ettiği müziği uluslararası kaliteye taşıdı. BKM Mutfak, Summart sahnelerinde performanslar sergiledi. Son olarak, Temmuz’da ABD Nashville’de gerçekleşecek olan Harmony University – Quartet College’dan davet aldı ve her yıl düzenlenen bu barbershop kampına katılan ilk Türk kuartet olacak.

Kuartet, kuruluşunun ilk 3 yılında Chuck Hunter koçluğunda çalışarak icra ettiği müziği uluslararası kaliteye taşıdı. BKM Mutfak, Summart sahnelerinde performanslar sergiledi.

Son olarak, Temmuz’da ABD Nashville’de gerçekleşecek olan Harmony University – Quartet College’dan davet aldı ve her yıl düzenlenen bu barbershop kampına katılan ilk Türk kuartet olacak.

Saat: 15,00’de workshop yapılacaktır.

Katılımcılar ile konser programı na yönelik Acapella bir parça çalışması ve Acapella müziğe yönelik çalışmalar yapılacaktır. 1.5 saatlik bir sürede Acapella müziği taniyacagiz ve konser programinda sürpriz bir parçayla katılımcı olabileceksiniz.”

Yorumlar

comments

Başa dön tuşu