Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv

Bahtsız Cumhur

Bahtsız Cumhur

Tarih: 27 Şubat 2019 – Çarşamba

Yer:  Sanat Mahal – Görükle

Saat:  20:00

Bilet Fiyatları:   Ücretsiz

Bahtsız Cumhur

Bahtsız Cumhur

Hayatında tutunduğu tek varlık tarafından terk edilişinden sonra önüne sunulan sonsuz olasılıktan hangisini seçerse seçsin kendisini her defasında geçmişle hesaplaşırken bulan ve çözümsüz durumlardan yakasını kurtaramayan bir adam… Sarı sıcak trajedisi içinde aynı döngüyü devinip duran antikahramanımız Cumhur’un hikayesidir bu.

Tiyatro Figür

Yazar: Özden Selim Karadana
Yönetmen:   Özden Selim Karadana
Oyuncular: Ammar Özçelik,  Cevher Tat,  Eren Sülün,  Sadiye Ağca,  Yağmur Demirbaş,  Yahya Altun,

Afiş tasarım: Fidan Budak
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı