Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv

Ay ışığında şamata

Tiyatro oyunu

Ay ışığında şamata

Tarih: 27 Eylül 2018 – Perşembe

Saat: 20:30

Yer: Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezi

Bilet fiyatları: 10 TL

Tiyatro Topluluğu: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Tiyatro Ekibi

Ay ışığında şamata

Ay ışığında şamata

Yazan: Haldun Taner
Yöneten: Önder Uyumsal
Oyuncular: Arda Kaya, Bengü Taymaz, Berhan Celal Becermen, Birhat Pişken, Bora Özgünalp, Burcu Becermen, Deryanur Çelik, Elif Güven, Emine Kahramanoğlu, Hasan Özdemir, İrem Mutlu, Pınar Kır, Samet Özçelik, Sinem Zeybek, Şebnem Aydın, Şebnem Hekimoğlu, Şeyma Hasköylü, Tunahan Şahin, Yaprak Azim

Çalışkur Apartmanı’nda yaşayan Çalışkur Ailesi’nin ve apartman sakinlerinin sahte ilişkilerini ve yozlaşan aile yapısını gösterirken, küçük dünyalarından dış dünyaya bakışlarını eleştiren, seyirciyi eğlendiren, güldüren ve sürprizlerle şaşırtan bir oyundur.

Haldun Taner, Ay Işığında Şamata ile uzun zamandır sürdürdüğü toplumdaki yanlış koşullandırmaları irdeleme ve doğru olarak algılanması gereken gerçekleri maskeleyen “yalan” balonlarını delme eyleminin bir başka çarpıcı örneğini vermektedir.

Oyun UÜTF Tiyatro Ekibi’nin özel düzenlemesiyle yeni bir form kazanıyor.

Belki de her şey göründüğü gibi değildir, kim bilir?

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı