Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji

Avare Müzikali – Bir Hint Müzikali

Avare Müzikali – Bir Hint Müzikali

Tarih: 21 Nisan 2018 Cumartesi

Yer: Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi – Orhangazi Salonu

Saat: 20:30

Bilgi ve Rezervasyon: 0501 203 50 47 (Whatsapp)

Bilet Fiyatları: Tam : 78.50 TL – Öğrenci : 58.50 TL

BİLET AL

Avare Müzikali - Bir Hint Müzikali

Avare Müzikali – Bir Hint Müzikali

2 Perde 110 Dakika

Dünyaca ünlü bir başyapıt olan Avare filminin müzikal tiyatro uyarlaması, 30 kişilik dev kadrosu ve canlı orkestrası ile Türkiye ‘de ilk kez seyirci karşısına çıkıyor: “Avare Müzikali”

”İyilerin çocuğu iyi, kötülerin çocuğu kötü olur” ön yargısına sahip bir Hakim Rajad Mukul. Bu ön yargısıyla suçsuz yere idam cezası verip mahkum ettiği genç bir adam Khan Adharma. Khan Adharma ettiği intikam yeminini tutmak için hapishaneden kaçar ve Hakim’in evini basarak karısını kaçırır. Kaçırılan karısının bir ay sonra hamile olarak eve dönmesi hakimin içinde bir şüphenin büyümesine sebep olur. Bu şüpheyle daha fazla yaşayamayacağına karar veren hakim Rajad Mukul karısını evden kovar.

Kocası tarafından sokağa atılan çaresiz kadını sefalet dolu zorlu bir hayat beklemektedir. Bu sefalete doğan Raj’ı yaşadıkları suça itmiştir. Raj bir avare olmuştur. Kötü bir çocukluk geçirip avare olan Raj’ı geçmişiyle ilgili mutlu eden tek şey çocukluk arkadaşı Rita’nın hatırasıdır. Genç bir avukat olan Rita ve Raj’ın yolları yıllar sonra yeniden kesişir. Khan intikamını alırken, Hakim Rajad Mukul’un da ön yargılarıyla yüzleşme zamanı gelmiştir. ”

Uyarlayanlar: Ömer Özgür Atay – Uğraş Atay

Oyuncular: Cihat Tamer- Zuhal Yalçın- Uğraş Atay- Savaş Alp Başar- Ezgi Erol- Alican Turan- Cihan Alparslan- Esra Akbaş- Gizem Avdıcı- Gizem Dinç- Hakan Yılmaz- Nebile Kapıcıoğlu- Nihan Aypolat- Savaş Sezer- Süleyman Demirkol

– Belirtilen saat etkinlik başlama saatidir.
– Oyun başladıktan sonra salona seyirci alınmaz.
– Oyun sırasında cep telefonu, kayıt cihazı kullanmak yasaktır.
– Satılan bilet geri alınamaz, değiştirilemez.
– Oyun 2 perde 110 dakika olarak oynanacaktır.

Bursa Etkinlikleri

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı