Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv

Atatürk Şıklığı Fotoğraf Sergisi

Atatürk Şıklığı Fotoğraf Sergisi

Yer: Hünkar Köşkü Müzesi

Tarih: 9 Kasım 2018 – 9 Şubat 2019

Atatürk Şıklığı Fotoğraf Sergisi
Atatürk Şıklığı Fotoğraf Sergisi

Atatürk, giyim tarzıyla çağının önünde ve her zaman örnek olan bir liderdi. Ulu önderin giyim tarzı “Atatürk’ün Şıklığı” sergisinde 10 Kasım anısına Hünkar Köşkü Müzesi’nde.

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı