Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur

Aslan Müzikali

Bursa

Aslan Müzikali

Yer: Tayyare Kültür Merkezi

Tarih: 3 Kasım 2018 – Cumartesi

Saat: 19:00

Bilet Fiyatları: 1. Kategori – 27.50 TL

BİLET AL

 

Yer: Uğur Mumcu Kültür Merkezi – Nilüfer

Tarih: 4 Kasım 2018 – Pazar

Saat: 12:00 – 14:00

Bilet Fiyatları: 1. Kategori – 27.50 TL

BİLET AL

 

Aslan Müzikali

Aslan Müzikali

– 24 ay ve üzeri her yaş grubundan seyirci bilete tabidir.
– 24 ay üzeri çocukların etkinliği ailelerinin kucağında izlemesi o çocuklar için bilet alınmayacağı anlamına gelmemektedir.

Aslan , Zeynep ve Mehmet  eğlenceli ve renkli maceralarla dolu müzikal bir gösteriyle aranıza geliyor. Sevimli kahramanlarımızla karşılaşmaya hazır mısınız? Siz de  Aslan ve dedesinin sorunları çözmek için bu sefer nasıl bir icat yapacaklarını merak ediyorsanız, hepinizi gösterimize bekliyoruz.

Bursa Etkinlikleri

Bursa Etkinlikleri / Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı