Sheraton Bursa Hotel
Mudanya Belediyesi
EKER I RUN 2019

Akustik Çocuk Konseri

Akustik Çocuk Konseri

Tarih: 18 Kasım 2018 – Pazar

Yer: Dede Efendi Salonu

Saat: 12:00, 14:00, 16:00

Bilet fiyatları: 18,50 TL

BİLET AL

– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– 3 yaş ve üzeri çocuklar bilete tabiidir.

Akustik Çocuk Konseri

Akustik Çocuk Konseri

Akustik Çocuk Konseri, 18 Kasım’da Bursa’da seyircisiyle buluşuyor.

Duma Duma Dum çocuk şarkıları konseri

En sevilen çocuk şarkılarının yanı sıra yep yeni bestelediğimiz çocuk şarkılarımızı gelin birlikte söyleyelim.

Müzisyen ve eğitmen Duygu Nevşe Şener ile Hikayelerden şarkılara bir yolculuk sizi bekliyor. Her bir şarkının hikayesi her bir hikayenin oyunları ile 50 dakika süren tamamı canlı ve akustik enstrümanlarla keyifli eğlenceli konserimizle sizlerleyiz. 2-99 yaş arası herkesi bekleriz

Solist: Duygu Nevşe Şener
Gitar: Murat Polat
Klavye: Emre Işık
Oyuncu: Mutlunur Lafçı

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook  hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı