Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji

Ajda Pekkan Bursa konseri

Ajda Pekkan Bursa konseri

Tarih: 7 Eylül 2019 – Cumartesi

Yer:  Bursa Açıkhava Tiyatrosu – Kültürpark

Saat: 21:00

Bilet fiyatları:

1. Kategori – 277.50 TL
2. Kategori – 252.00 TL
3. Kategori – 224.00 TL
4. Kategori – 168.00 TL
5. Kategori – 102.00 TL
Ajda Pekkan
Ajda Pekkan
Ajda Pekkan Bursa konseri
– Organizasyon firması katılımını uygun bulmadığı kişileri bilet ücretini iade etmek koşuluyla içeri almama hakkına sahiptir.
– Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişklik yapma hakkını saklı tutar.
– Belirtilen saat konser başlangıç saatidir, kapı açılış saati ise 20:00
Ajda Pekkan, 07 Eylül tarihinde Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu sahnesinde!

Ajda Pekkan hayranlarına müjde! Türk pop müziğinin efsane ismi turneye çıkıyor. Süperstar, organizasyonunu STG Müzik Prodüksiyon’un üstlendiği turne kapsamında Çeşme, Antalya, Kuşadası, Bodrum, Bursa, İstanbul ve İzmir’de konser verecek.Ajda Pekkan şovlarıyla bu yaza da damgasını vuracak.

Fiziği ve sesiyle yıllara meydan okuyan, Türk pop müziğinin kilometre taşlarından Ajda Pekkan, dur durak bilmeden sahne çalışmalarına devam ediyor. İddialı şovlarıyla Süperstar, bu yaz da konserden konsere koşacak. Sanatçı, STG Müzik Prodüksiyon’un organizasyonuyla çıkacağı turnede sevenlerine unutamayacakları bir müzik şöleni sunacak.

2019 Yazına Damga Vuracak

Ajda Pekkan, 2019 yazına damga vuracak turnesine 20 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda start verecek. Muhteşem sesi, bitmeyen enerjisi ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla hayranlık uyandıran popun kraliçesi, 26 Temmuz’da Antalya’da, 23 Ağustos’ta Kuşadası’nda, 28 Ağustos’ta Bodrum’da, 7 Eylül’de Bursa’da ve 12 Eylül’de de İstanbul’da sevenleriyle buluşacak.
Ünlü sanatçı turneyi 26 Ekim’de İzmir’de noktalayacak.

Hafızalardan Silinmeyecek

Sanat hayatı boyunca zirveden hiç inmeyen ve sahne şovlarıyla Seyircisini büyüleyen Ajda Pekkan, sevenlerine keyifli bir yaz yaşatacak. Sanatçı “Yakar Geçerim”, “Arada Sırada”, “Resim”, “Yan”, “Aynen Öyle”, “Vitrin” gibi hit’lerini seslendirirken, her şarkısına özel hazırladığı koreografilerle de seyirciye görsel şölen sunacak. Ajda Pekkan’ın bu turnesi, Süperstar’ın muhteşem sesi, etkileyici güzelliği, iddialı kostümleri, gösterişli ışık şovları ve dansçıların büyüleyici performansları ile hafızalardan uzun süre silinmeyecek!

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı