Almira Hotel Bursa
Sheraton Hotel Bursa
Mengerler Jeep

90’lar Türkçe Pop Parti Bursa konseri

Mansur Ark & Ragga Oktay & Dj Canbaz

90’lar Türkçe Pop Parti Bursa konseri

Tarih: 4 Mayıs 2019 – Cumartesi

Yer: Hayal Kahvesi Bursa

Saat: 21:30

Rezervasyon: 0224 451 50 80

Bilet fiyatları: Ayakta – 50.00 TL

BİLET AL

90'lar Türkçe Pop Parti Bursa konseri
90’lar Türkçe Pop Parti Bursa konseri
90’lar Türkçe Pop Parti: Mansur Ark & Ragga Oktay & Dj Canbaz etkinliği 4 Mayıs’ta Hayal Kahvesi Bursa’da gerçekleşecek.
– 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı