Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

80’ler gecesi

80’ler gecesi

Tarih: 18 Nisan 2018 – Çarşamba

Yer: Hayal Kahvesi Bursa

Saat: 21:00

Bilet fiyatları: Ücretsiz

Rezervasyon: (0224) 451 50 80

Facebook

80'ler gecesi
80’ler gecesi

18 Nisan Çarşamba akşamı Hayal Kahvesi bahçesinde, Özgür Ögöz DJ kabininde, 80’lerden MICHAEL JACKSON, MADONNA, MODERN TALKING, BON JOVI, QUEEN, FALCO, GIPSY KINGS ve daha pek çok ismin en sevilen şarkılarını çalıyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı