Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

57. Uluslararası Bursa Festivali

57. Uluslararası Bursa Festivali

Tarih: 20 Haziran – 20 Temmuz 2018

Bilet Fiyatları: 18 – 38 TL

BİLET AL 

  • Zafer Plaza, Kent Meydanı AVM, Korupark AVM-BKSTV standı, Özdilek-Nilüfer’den, etkinlik günlerinde Merinos AKKM ve Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu gişelerinden biletler temin edilebilecek.
57. Uluslararası Bursa Festivali
57. Uluslararası Bursa Festivali programı

20 Haziran–MFÖ–Bursa Devlet Senfoni Orkestrası – BİLET AL

21 Haziran–‘Uzun İnce Bir Yol’–Bir Aşık Veysel Felsefesi – BİLET AL

22 Haziran–Sümer Ezgü–Suzan Kardeş–Gülay – BİLET AL

26 Haziran–Elektro Deluxe – BİLET AL

27 Haziran–Sertap Erener – BİLET AL

28 Haziran–Ankara Devlet Opera ve Balesi–‘Güldestan’ – BİLET AL

29 Haziran–Despina Vandi – BİLET AL

30 Haziran–Ümit Besen–Pamela – BİLET AL

2 Temmuz–Emel Sayın–Emre Altuğ – BİLET AL

4 Temmuz–A Passage to Bollywood – BİLET AL

17 Temmuz–Ayo – BİLET AL

20 Temmuz–Teoman – BİLET AL

21–28 Haziran–Bursa–Bellek ‘Bir Şehir Kaç Hikaye Anlatır?’ Karma Resim Heykel Sergisi -Merinos AKKM  Osmangazi Salonu

7–12 Temmuz–32. Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması programı için tıklayın.

57. Uluslararası Bursa Festivali

Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından bu yıl 57.’si düzenlenen ‘Uluslararası Bursa Festivali’, 20 Haziran-20 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin en uzun soluklu kültürel etkinliği olma özelliğini taşıyan festival kapsamında dünyaca ünlü sanatçılar Bursa’ya geliyor.

Festival kapsamında MFÖ ve Bursa Devlet Senfoni Orkestrası, ‘Uzun İnce Bir Yol’ Bir Aşık Veysel Felsefesi, Sümer Ezgü-Suzan Kardeş-Gülay, Elektro Delüx Big Brand, Sertap Erener, Ankara Devlet Opera ve Balesi Despina Vandi, Ümit Besen–Pamela, Emel Sayın–Emre Altuğ, ‘A Passage to Bollywood, Ayo ve Teoman Bursalılarla buluşacak.

Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması

7-12 Temmuz tarihleri arasında Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması gerçekleştirilecek. Konserler, Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu ve Merinos AKKM Osmangazi Salonu’nda yapılacak. 17 ilçede gerçekleştirilecek olan ‘32. Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması’na 27 ülke katılıyor. Bolivya, Brezilya, Gürcistan, Kolombiya, Kore, Makedonya ve Rusya’dan Nijerya’ya kadar 27 ülkeden halk dansları ekipleri, kültürel birikimlerini Bursa’da izlenime sunacak.

 57. Uluslararası Bursa Festivali
Bursa Etkinlikleri

Bursa Etkinlikleri / Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı