Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

56. Geleneksel Çalı Yağlı Güreşleri

56. Geleneksel Çalı Yağlı Güreşleri

Tarih: 30 Haziran 2018

Yer: Çalı Çamlık

Saat: 10:00 – 17:00

Facebook etkinliği

 

56. Geleneksel Çalı Yağlı Güreşleri

56. Geleneksel Çalı Yağlı Güreşleri
38 başpehlivan ve toplamda yaklaşık 600 pehlivanın katılımıyla gerçekleşecek olan 56. Geleneksel Çalı Yağlı Güreşleri 30 Haziran’da.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı