Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

5. Uluslararası Cengiz Göllü Nilüfer Cup

Voleybol Şöleni

5. Uluslararası Cengiz Göllü Nilüfer Cup

Tarih: 25 – 27 Ekim 2018

Yer: Cengiz Göllü Spor Salonu

Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer Belediyespor işbirliğiyle bu yıl 5’incisi düzenlenen Uluslararası Cengiz Göllü Nilüfer Cup’ta heyecan başlıyor. 3 gün sürecek olan turnuvada 4 takım şampiyonluk mücadelesi verecek.

Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer Belediyespor’un, Türk voleybolunun sembol ismi Cengiz Göllü anısına düzenlediği 5. Uluslararası Cengiz Göllü Nilüfer Cup başlıyor. Üç gün boyunca voleybol şöleninin yaşanacağı turnuvada maçlar, Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak. Nilüfer Belediyespor, Aydın Büyükşehir Belediyespor, Çanakkale Belediyespor ile Bulgaristan’ın Maritza Plovdiv takımlarının şampiyonluk mücadelesi vereceği turnuva, büyük heyecana sahne olacak.

5. Uluslararası Cengiz Göllü Nilüfer Cup maç programı:

25 Ekim Perşembe
Saat: 15.30 Aydın Büyükşehir Belediyespor-Maritza Plovdiv
Saat 17.30 Nilüfer Belediyespor- Çanakkale Belediyespor

26 Ekim Cuma
Saat 15.30 Çanakkale Belediyespor-Maritza Plovdiv
Saat 17.30 Nilüfer Belediyespor-Aydın Büyükşehir Belediyespor

27 Ekim Cumartesi
Saat 13.30 Çanakkale Belediyespor-Aydın Büyükşehir Belediyespor
Saat 15.30 Nilüfer Belediyespor-Maritza Plovdiv

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı