EKER I RUN 2019
Mudanya Belediyesi
Sheraton Bursa Hotel

3. Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Günleri

3. Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Günleri

Yer: Hüdavendigar Kent Parkı

Tarih: 28 – 29 – 30 Eylül 2018

Saat: 10:00 – 21:00

Telefon: (224) 716 37 74

Bilet Fiyatları: Ücretsiz

3. Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Günleri
3. Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Günleri
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Günleri etkinliği bu yıl üçüncü kez 28-29-30 Eylül 2018 tarihleri arasında Hüdavendigar Kent Parkı’nda gerçekleştirilecektir.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı