Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

2000’li Yıllarda Türkiye’de Video Sanatı

Çağdaş Sanat Konuşma

Zeynep Bastık Bursa konseri

18 Mayıs Cumartesi | 14:00 | Nilüfer Sanatevi ( Gümüştepe / Misi Mah.)

2000'li Yıllarda Türkiye'de Video Sanatı

2000’li Yıllarda Türkiye’de Video Sanatı

Çağdaş Sanat Konuşmaları

Bu söyleşi kapsamında; “Dijital teknolojilerin yaygınlaşması ile birlikte herkesin video ürettiği ve paylaştığı bir dönemde sanatsal videonun ölçütleri nelerdir? Video sanatı içinde yer alan farklı biçimsel ve içeriksel yaklaşımlar nelerdir? Batı’da  ve ülkemizde video alanındaki içerik eğilimleri farklı mıdır?  Sinemanın video sanatı üzerindeki etkileri nelerdir?” gibi sorulara cevap aranması hedeflenmektedir.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı