Neskar Otomotiv
Teknik Otomotiv
Ted Bursa Koleji

2. Bursa Ulusal Vosvos Buluşması

2. Bursa Ulusal Vosvos Buluşması

Tarih: 27 – 28 – 29 Temmuz 2018

Yer: İznik Gölü Çamlık Mevki Orhangazi-Bursa

Facebook

 2. Bursa Ulusal Vosvos Buluşması

2. Bursa Ulusal Vosvos Buluşması

Bir önceki yıla göre daha genişletilmiş yeni alanda, sürpriz yarışmalar, konserler, atölyeler, vosvos parçası hediyeli çekilişler ve tarihi güzellikleri ile İznik sizleri bekliyor.

Program

Cuma günü misafirlerimizin karşılanması, kayıt yapılması, yaka kartlarının ve çekiliş biletlerinin dağıtılması ile güne başlıyoruz. Giriş ücreti araç başı 20 TL’dir. Bu fiyata duş, wc, tesis kullanımı, elektrik kullanımı ve 1 çekiliş katılım hakkı dahildir. Daha fazla çekiliş hakkı için dilediğiniz kadar giriş bileti alabilirsiniz. Her bilet 20 TL’dir. Araçların yerleştirilmesi ve çadırların kurulması ile artık eğlenceye hazırız.

* Etkinlik takvimi boyunca, yola çıktığınız andan, evinize varıncaya kadar Zello PTT uygulamasından “Vos garage16” kanalı üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.
* Fotoğrafa ilgi duyuyorsanız İznik, tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile sizi kendisine hayran bırakabilir. Fotoğraf makinanızı evde bırakıp kampın keyfini çıkarın. Nasıl olsa tekrar gelmek isteyeceksiniz 🙂
* Tesisteki restorandan gün boyu faydalanabilirsiniz.
* Kamp alanı, ilçe merkezine 3 km, İstanbul ve Ankara üzerinden gelecekler için otoyola 5 km uzaklıktadır.
* Elektrik kullanımı için en az 5 metre ara kablo bulundurmanız yararınıza olacaktır.
* Katılımcılar araçları önünde ellerindeki yedek parçaları satabileceklerdir.
* Alana Bursa dışından gelecek ilk katılımcıya sürpriz hediyemiz olacaktır.
* Etkinlik alanına harici müzik tesisatı getirilmemesi rica olunur.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı