Almira Rosso
Zeynep Anaokulu

16. Kalite ve Başarı Sempozyumu-KalDer Bursa

Dönüşümü Yönetmek

16. Kalite ve Başarı Sempozyumu-KalDer Bursa / Dönüşümü Yönetmek

Tarih: 13 – 14 Nisan 2018

Yer: Almira Hotel

16. Kalite ve Başarı Sempozyumu-KalDer Bursa / Dönüşümü Yönetmek

Kalite ve Başarı Sempozyumu’nun 16’ıncısı için geri sayım başladı. 13-14 Nisan 2018 tarihlerinde “Dönüşümü Yönetmek” temasıyla 16. Kalite ve Başarı Sempozyumu ve Bursa Mükemmellik Ödülü Töreni sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Zengin içeriği ve etkinlikleri ile iş dünyasını buluşturan sempozyum için kayıtlar başladı.

İlk yıldan itibaren konuk ettiği konuşmacılarla ses getiren 16. Kalite ve Başarı Sempozyumu’nun sürpriz programı çok yakında açıklanacak.

16. Kalite ve Başarı Sempozyumu-KalDer Bursa

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Close