Sheraton Bursa Hotel
Teknik Oto
Bursagaz

16. Kalite ve Başarı Sempozyumu-KalDer Bursa

Dönüşümü Yönetmek

16. Kalite ve Başarı Sempozyumu-KalDer Bursa / Dönüşümü Yönetmek

Tarih: 13 – 14 Nisan 2018

Yer: Almira Hotel

16. Kalite ve Başarı Sempozyumu-KalDer Bursa

PROGRAM

1 Nisan’a kadar kayıtlar indirimli. Sempozyumda kimler, hangi etkinlikler var?

Sempozyumda Kimler Var? 

Yazar, Şair, Müzeci Sunay Akın… Şiirleri, yazıları, araştırmaları, TV programları, müzeci kimliği ile toplum değerlerini kuşaktan kuşağa aktaran, birikimlerini en güzel anlatan isimlerden birisi Sunay Akın sempozyumda yaşama dokunmaya, aydınlatmaya devam edecek.

Prof. Dr. Erhan Erkut… Girişimciliğe dikkat çeken, ulusalda ve uluslararası alanda çalışmalarıyla adından söz ettiren Prof. Dr. Erhan Erkut, 15. sempozyumdan sonra gelen taleplerle ikinci kez ana oturumda sürpriz konuklarını ağırlayacak.

Sıra dışı Öğretmen Ahmet Naç… Öğrencileriyle birlikte senarist, yönetmen, ressam, sporcu, tiyatrocu, şair, müzisyen, radyo ve söyleşi yapımcısı, komedyen, dekorasyon ustası, tekniker, boyacı, tasarımcı ve rapçi olarak hayatına devam ediyor. Boş vakitlerinde ise çocukların süper kahramanı oluyor.

Günaydın Et ve Restoran Grubu Kurucu Ortağı Cüneyt Asan… 10 yaşında zorunluluk olarak girdiği kasaptan yıllar sonra “Et’in Ordinaryüsü” olarak çıktı. Bugün 45 şube ve 1 merkez lojistik ile birlikte restoran sektöründe Türkiye’nin devleri arasında.

Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Tarkan Tekcan… Sektöründe fark yaratan öncü uygulamalarını ve iş dünyasında teknolojinin dönüşümünü dinlemek için örnek bir kurum ve lideri sempozyumda.

İTÜ ARI Teknokent Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Arzu ERYILMAZ… Türkiye’deki öncü teknoparklarda ‘Üniversite-Sanayi İşbirliğinin oluşturulması’, ‘Ar-Ge ve İnovasyon Kültürünün yaygınlaştırılması’ ve ‘Girişimcilik Destek Ekosistemlerinin kurgulanması ve yönetilmesi’ alanlarında çalışmış ve uzmanlaşmıştır.

PARAŞÜT Kurucu Ortak Andaç TÜRKMEN… Ticari yazılım ve finansal teknolojiler alanında çalışmaktadır. 2013 yılında parasut.com’un kurucu takımında yer aldı. Halen aynı şirkette CTO olarak görev almaktadır.

ENDEAVOR TÜRKİYE Girişimci Seçim ve Hizmetler Direktörü Aslıhan KURUL TÜRKMEN… Endeavor Türkiye portfolyosunda yer alan girişimlere destek hizmeti süreçlerini koordine etmekte ve Endeavor’in kâr amacı gütmeyen uluslararası Catalyst Yatırım Fonunun Türkiye temsilcisi olarak önderlik yapmaktadır.

16. Kalite ve Başarı Sempozyumu-KalDer Bursa

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı